Fotobudka - Domek Świętego Mikołaja

Fotobudka

Zdjęć w świątecznym, bożonarodzeniowym klimacie nigdy dość.Do zdobycia foto-pamiątki nie są Ci jednak potrzebne ani fotograficzne umiejętności, ani profesjonalny, często bardzo kosztowny w swoich usługach fotograf. Fotobudka – oto strzał w dziesiątkę. Ta, którą dostarczymy na Twoją imprezę jest pełna bożonarodzeniowych gadżetów i zaprojektowana w zgodzie z designem, który zachwyciłby samego Świętego Mikołaja.

W fotobudce będziesz mógł zrobić sobie pamiątkową fotkę –na wysokiej jakości papierze i z świątecznymi motywami w ramce. Przed wejściem do budki chętnie wyposażymy Cię w odpowiednie gadżety, takie jak rogi renifera, czerwona czapka Mikołaja z zabawnym pomponem lub zielona, typowo elficka, a także kolorowe maski z wycięciami na oczka i usta.

Fotobudka jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy wciśnięty w odpowiednim momencie przycisk „start!”, ale na wszelki wypadek, tuż przy niej posadzimy naszego kolegę, który w przypadku foto-trudności posłuży radą. W budce mile widziani zarówno samodzielni strzelcy, jak i grupki znajomych.