Fabryka ozdób świątecznych - Domek Świętego Mikołaja

Fabryka ozdób świątecznych

Możliwość stworzenia pięknej bombki lub zestawu łańcuchów i tzw. „czubka”? Z Fabryką Ozdób Świątecznych stworzysz wszystko, czego potrzebuje Twoja choinka, żeby zachwycać domowników i gości – piękne, oryginalne bombki, długie, kolorowe łańcuchy i zdobienia na sam czubek, które ze względu na trwały materiał wytrzymają nawet upadek z dużej wysokości.

Wszystkie sztuczki zaprezentują kolorowi i roześmiani animatorzy, którzy przebrani za elfy i śnieżynki przyciągną uwagę nawet najmłodszych gości. Zdradzą sekret na stworzenie nietłukącej się bombki, podpowiedzą, jak łączyć elementy, żeby stworzyć nieplączący się łańcuch, a także opowiedzą o sposobie na czubek o idealnej wysokości. Wszystko w otoczeniu tematycznej scenerii i przy dźwiękach znanych wszystkim świątecznych hitów.

W Fabryce Ozdób Świątecznych nie chodzi jednak tylko o tworzenie. To atrakcja, która dzięki swojemu wyjątkowemu klimatowi stanie się idealnym przedsmakiem przed bożonarodzeniowym czasem, spędzonym w otoczeniu najbliższych.