Mapping 3D - Domek Świętego Mikołaja

Mapping 3D

Nie masz znajomych w Laponii ani bezpośredniego kontaktu z Mikołajem? W takim razie ściągnięcie Mikołaja z całym zastępem elfów i reniferów może być problemem. Jeśli nie interesuje Cię wynajem animatorów w świątecznych strojach, co powiesz na bożonarodzeniowy mapping 3D?

To atrakcja, która pozwoli na wyświetlenie dowolnego elementu świątecznego wystroju na ścianie budynku, i to w ogromnych rozmiarach. Powołany do mappingowych zadań specjalnych członek naszego zespołu zajmie się synchronizacją obrazu z dźwiękiem – do świątecznej wizualizacji dorzuci odpowiedni soundtrack, który spotęguje klimat całego eventu. Warto zaznaczyć, że mapping oferuje ruchomy obraz. Wyświetlony Mikołaj nie będzie stał w miejscu, patrząc ślepo przed siebie, a będzie chodził, śmiał się i machał do zebranych przed nim dorosłych i dzieci.

Każda projekcja jest niepowtarzalna, tworzona na życzenie zamawiającego, dzięki czemu możesz mieć pewność, że mapping nada Twojemu eventowi nie tylko pięknego klimatu, ale także oryginalności. A ta sprawi, że o wydarzeniu będzie się mówić jeszcze na długo po jego zakończeniu.