Renifer rodeo - Domek Świętego Mikołaja

Renifer Rodeo

Przejażdżka konno i byk rodeo to znane wszystkim atrakcje. My sięgamy dalej, oferując naszym klientom renifera rodeo – bohatera wszystkich bożonarodzeniowych imprez, podczas których dobra zabawa i rodzinna atmosfera to konieczność.

Siądź na grzbiecie zwierzaka, chwyć za rogi i nie pozwól sobie na upadek – na tym właśnie polega cały fun. Przejażdżka z każdą minutą będzie coraz trudniejsza, bo ruchy renifera staną się szybsze, a wszystko to w rytm bożonarodzeniowych hitów, nie tylko pokroju „Last Christmas”.

Atrakcja w sam raz na zawody pt.: „Kto wytrzyma dłużej?”. Klimatyczna i w 100% bezpieczna. Tym bardziej, że renifer rodeo będzie pod stałą opieką naszego zespołu techników, którzy przywiozą go i zamontują w wybranym wcześniej miejscu, w momencie zakończenia imprezy zajmą się jego złożeniem, a w trakcie? Wskazówki jak wygodnie usiąść i jak chwycić za rogi, by za szybko nie spaść – na to też możesz liczyć. Spróbuj sam, jako dorosły lub posadź na reniferze swojego malucha. To przejażdżka, której nie zapomni przez bardzo długi czas.